WEB

Weby v dnešní době zaujímají pozici jakési vizitky. Web je první kontakt se zákazníkem a my ho pro vás můžeme vytvořit v rámci kampaně tak, aby byl moderní přehledný a návštěvníci na něm našli vše co potřebují. Zpracováváme profi weby pro firmy, organizace i jednotlivce. Originální design na míru zpracovaným pro prezentaci na mobilních zařízeních.

shutterstock_457517419

Chcete vytvořit originální web?

  • Stojíte před otázkou, jak vytvořit originální web a upoutat pozornost na váš produkt, nebo službu, kterou nabízíte?
  • Abychom mohli pomocí webu vytroubit váš záměr do světa, potřebujeme sladit strategii, komunikační linii, vytvořit jedinečnou vizuální identitu a navrhnout unikátní obsah.
  • Otevřeme vám dveře do světa e-commerce

UPS... Neplní web Vaše očekávání?

  • Chystáte se přepracovat stávající web, který nesplňuje plně vaše představy a očekávání?
  • Investovali jste do vývoje webu nemalou částku, ale výsledek není ideální?
  • Pokud je tomu tak, pojďme společně diskutovat váš záměr a navrhnout řešení. Našim cílem je pochopit vaše podnikání a na tomto základě připravit návrh celého webu.

Tvoříme nestárnoucí weby

RESPONZIVNÍ DESIGN

Obliba používání internetu na mobilním zařízení každým rokem vzrůstá. Ať už jde o nákupy na internetu nebo jen získávání informací, mobilní telefon v současné době využívá k těmto účelům více než 70% uživatelů.

Provozovat tedy e-shop, který by se zákazníkovi nepřizpůsobil, například při prohlížení nabídky zboží či služeb na mobilu, je v dnešní době nemyslitelné. Proto již několik let stavíme naše projekty výhradně na plně responzivním obsahu, který se přizpůsobuje danému zařízení (rozlišení PC, notebooků, tabletů i mobilních telefonů).

grammar-devotional
5/5
Odborníci na digitální marketing.
Martin Novák
5/5
Vzužíváme služby této firmy pravidělně.
Bronislav Strup
5/5
Děkuju, že jste mi pomohli rozjet mé podnikání. Uz nemám strach.
Martina Pukavka

Volejte ihned!